Banku inovatīvo pakalpojumu konkurss „Zelta monēta 2014”

Lai popularizētu banku jaunākos un noderīgākos produktus un pakalpojumus, Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) jau otro reizi rīko banku inovatīvo pakalpojumu konkursu Zelta monēta 2014, kura ietvaros tiks apbalvoti labākie pakalpojumi četrās kategorijās – Pakalpojums fiziskām un juridiskām personām, Finanšu pakalpojumu eksports, Ilgtspējas projekti un Klientu balva.

„Bankas pastāvīgi veido jaunus produktus un pakalpojumus, sekojot klientu vajadzībām un tehnoloģiju attīstībai, taču ne vienmēr šos piedāvājumus pamana plašāka publika un citu banku klienti. Tādēļ Latvijas Komercbanku asociācija turpina pērn iesākto tradīciju un rīko banku inovatīvo pakalpojumu konkursu „Zelta monēta” – gan lai izceltu un popularizētu labākos piedāvājumus, gan lai stimulētu bankas turpināt radīt jaunas idejas. Publiska diskusija un vērtēšana ir labākais veids, kā veicināt klientu pieprasījumu pēc moderniem, noderīgiem un ērtiem produktiem,” norāda LKA prezidents Mārtiņš Bičevskis.

Konkursā neatkarīgu vērtēšanu nodrošinās žūrija piecu cilvēku sastāvā, pārstāvot gan fiziskas un juridiskas personas, gan korporatīvās sociālās atbildības speciālistus, gan patērētāju interešu aizstāvjus un medijus, gan dažādas vecuma grupas. Žūrijā darbosies Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja, Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs, Andris Rībens, a/s Delfi mārketinga vadītājs, Kristaps Skurba, Banku augstskolas Studentu pašpārvaldes priekšsēdētājs, un Baiba Vītoliņa, Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore.

Žūrija, divās kārtās vērtējot iesniegtos pieteikumus, ņems vērā ieguvumu klientiem, ieguvumu sabiedrībai un ekonomikai no katra konkrētā pakalpojuma vai risinājuma, oriģinalitāti, atraktivitāti, vienkāršību, lietošanas ērtumu, ieguvumu sadarbības partneriem, pieejamību Latvijā un eksporta potenciālu. Konkursā ir paredzēts piešķirt arī speciālu Klientu balvu, kuras ieguvējs tiks noskaidrots balsojumā portālā Delfi.

Pieteikumus dalībai konkursā bankas varēs iesniegt no 3. februāra līdz 1. martam (ieskaitot), klientu balsojumam paredzēts atvēlēt divas nedēļas marta otrajā pusē, un konkursa Zelta monēta 2014 laureāti būs zināmi jau līdz aprīļa vidum.

Pērn konkursā Zelta monēta 2013 kopumā tika saņemti 26 pieteikumi no 10 bankām, un pirmās vietas ieguva:
•    kategorijā „Pakalpojums fiziskām personām” – SEB bankas E-karte;
•    kategorijā „Pakalpojums juridiskām personām” – Swedbank uzņēmumu tīkls Business Network;
•    kategorijā „Finanšu pakalpojumu eksports” – Reģionālās investīciju bankas karte MasterCard World Signia;
•    kategorijā „Ilgtspējas projekti” – Swedbank Iespējamās misijas Direktoru klubs;
•    kategorijā „Klientu balva” – bankas Citadele Concierge serviss nerezidentu klientiem.

Kontakti

Adrese

Krišjāņa Valdemāra ielā 35, Rīgā
(Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās)

Tālrunis

67284561

E-pasta adrese:

tiesa [at] fstiesa.lv

Visas tiesības aizsargātas © 2020 Biedrība "Finanses un šķīrējtiesa"

Lapas karte